לוגיסטיקה ואחסנה

לוגיסטיקה ואחסנה

לפעמים אתם עלולים להיתקל במצב בו אין לכם מספיק מקום פיסי לאחסן חבילות אישיות, רכוש או כל דבר אחר אשר תופסים נפח משמעותי. בעלי העסקים שביניכם, וודאי יודעים היטב על מה אנחנו מדברים. נצא מנקודת הנחה שאתם מנהליו של מפעל גדול בתחום ההיי-טק ואין לכם מספיק מקום (או מקום ייעודי בכלל), בו תוכלו לאחסן סחורה או ציוד יקרי ערך, אתם תצטרכו לחפש אחר פתרון אחסון מיידי לבעיה זו. כדוגמא נוספת, נאמר ואתם בעלי חנות גדולה למוצרי חשמל הצפויים לקבל סחורה בכמויות משמעותיות, אך אין לכם היכן לאחסן אותה- אתם תמצאו את עצמכם שוב, נאלצים להתמודד מול אותו האתגר הלוגיסטי בדיוק.

מתוך רצון להעניק לכם מעטפת שירות נרחבת ככל האפשר, אנחנו בחברת ק. אקספרס, מציעים לכם ליהנות מפתרונות אחסון יעילים, שיחסכו לכם את החיפושים אחר מקום פיסי לאחסן בו את הדברים החשובים שלכם, ואפילו, גם לא מעט כסף.

אז איך זה עובד?

אתם פונים אלינו ומבקשים להזמין שירות לוגיסטיקה ואחסנה. אנחנו דואגים להקצות לכם מקום ייעודי במחסנים גדולים, שיכולים להכיל את הרכוש, הסחורה, המסמכים או כל פריט בעל ערך, שברצונכם לאחסן אצלנו למשמרת בבטחה.

חשוב להדגיש:

שירות האחסנה שאנחנו מציעים לכם אינו מוגבל בזמן ואנו דואגים גם לבצע עבורכם הובלת ציוד אל מקום האחסון וממנו, לכל מקום בארץ שאליו הוא צריך להגיע. מדובר בפתרון מעולה לפריטי מיטלטלין אישיים, למשפחות שמעוניינות לאחסן רכוש במהלך מעבר דירה, וכמובן, לבעלי עסקים הזקוקים לפתרון לוגיסטי מיידי של אחסון סחורות וציודים בעלי ערך רב.

למידע ולהזמנת שירות לוגיסטיקה ואחסנה, אנחנו מזמינים אתכם להשאיר פרטים כאן באתר או לחייג אלינו ישירות לאחד המספרים:

עוד קצת והמשלוח שלך בדרך