מסירות משפטיות

מסירות משפטיות

אחד הדברים, שיכולים להעביר באופן כמעט גורף אנשים על דעתם, הוא תהליכים בירוקראטיים.  בואו נודה על האמת- אף אחד מאיתנו לא אוהב להתעסק בניירות, בחתימות פה, בחתימות שם… ובעיקר, לרוץ הרבה במקום מבלי לקדם שום דבר, כשהדבר היחידי שכן זז קדימה, הוא רק הזמן שאינו עוצר. אחת הדוגמאות למערכת, הנחשבת אולי לעמוסה מכולן מבחינה בירוקרטית- היא זו של מערכת המשפט. מסמכים כמו חוזים, ירושות, גירושין, הוצאות לפועל ועוד מגוון רחב של מסמכים משפטיים נוספים- עלולים ללכת לאיבוד בג'ונגל הבירוקרטיה המשפטית. כפתרון, אפשר בהחלט להיעזר בשירות שליחויות הפועל בצורה יעילה, בכדי להבטיח כי מסמכים משפטיים שאמורים להגיע ליעד מסוים, אכן יגיעו אליו לבטח.

אנחנו בחברת ק. אקספרס, דואגים לספק עבורכם מגוון שירותים בתחום השליחויות- שיכולים לחסוך מכם הרבה דאגות וגם לא מעט השקעה כספית. אחד השירותים החיוניים ביותר שאנו מספקים הוא שירות המסירות המשפטיות:

בזכות שירות זה, בין אם אתם לקוחות פרטיים או מנהליו של מפעל ייצור משגשג- אתם יכולים להפסיק לרדוף אחרי גלגלי הצדק, כיוון שביכולתנו לבצע למענכם הובלה ומסירה ישירה של מסמכים משפטיים מגוונים וביניהם:

  • מסמכי התקשרויות וחוזים
  • מסמכי נוטריון וצווי הוצל"פ
  • פרוטוקולים משפטיים רגישים                  

מתוך רצון להבטיח הצלחה בהעברתם של המסמכים המשפטיים, שליחנו דואגים לבצע לפחות 3 ניסיונות להשגת אלו שאמורים לקבל אותם ולהוציא אישור מסירה כשזה קורה (או להיפך, כאשר לא אותרו הנמענים, לבצע "הדבקה"- כלומר, להשאיר התראה פיסית במקום בו אמורה הייתה להתבצע מסירה).

שירות זה הינו רלוונטי במיוחד לעורכי דין וללשכות הוצאות הפועל בכל רחבי הארץ, הזקוקים לאישורי המסירה כאסמכתאות משפטיות.

לפרטים ולהזמנת השירות מסירות משפטיות, השאירו פרטי התקשרות כאן באתר או התקשרו ישירות אל אחד מן המספרים:

עוד קצת והמשלוח שלך בדרך