משלוחים לבעלי חנויות eCommerce

משלוחים לבעלי חנויות eCommerce

אחד מתחומי העיסוק המובילים בעולם, שהושפע באופן מובהק מן המהפכה הדיגיטלית של תקופתנו, הוא תחום השיווק. הדוגמא הבולטת ביותר לכך היא התפתחותו של עולם ה-eCommerce המסחר האלקטרוני באינטרנט.

היכולת לסחור באופן מקוון, פתחה בפני המשווקים הזדמנויות נדירות להגיע אל קהלי יעד עצומים. כמה מן השחקנים הבולטים ביותר של תחום המסחר האלקטרוני כיום, הם אתרי האינטרנט (והאפליקציות) של חברות מוכרות כמו Amazon, E-bay, Ali-Express  וחברות נוספות.

הפעילות המסחרית הענפה במרחב הווירטואלי, הולידה צורך לוגיסטי נרחב במיוחד:

דאגה לאספקת משלוחי מוצרים עבור המשווקים וכמובן גם עבור הצרכנים, שרק הולכים ומבצעים יותר ויותר רכישות בצורה מקוונת.

אנחנו בחברת ק. אקספרס, הקמנו במיוחד עבור משווקים בעלי חנויות וירטואליות, את שירותנו הייחודי משלוחים לבעלי חנויות eCommerce.

במסגרת פעילותנו בשירות זה, אנו מספקים לבעלי חנויות ה-E-commerce, פתרון לוגיסטי של ביצוע משלוחי סחורות וציודים עבור העסק שלהם וגם בעבור לקוחותיהם- הצרכנים. כל בקשת משלוח מתקבלת ומוזנת במערכת ההזמנות המתקדמת שלנו, ואנו דואגים לטפל בה באופן מהיר במיוחד.

למה לבחור דווקא אותנו?

  • המשלוחים מתבצעים לכל מקום בארץ
  • רמת הזמינות היא גבוהה במיוחד
  • ניתן להזמין שליחויות עבור ציודים וסחורות בכל הגדלים

אנחנו מספקים פתרון לוגיסטיקה ואחסנה שבמסגרתו תוכלו לאחסן פריטים שונים במחסנים גדולים (כולל אפשרות הפצה ישירות מן המחסן – עד לבית הלקוח!!!).

אצלנו תיהנו משירות הצמדת שליחים לעסקים, כלומר, שליח אחד דואג לטפל באופן קבוע ולפי לוחות זמנים מוגדרים – בכל פעילות המשלוחים של בית העסק שלכם.

לנו בק. אקספרס, איכפת מאוד מ-הזמן שלכם ומאיכות השירות שאתם מקבלים!

למידע נוסף ולהזמנת שירות משלוחים לבעלי חנויות eCommerce, השאירו את פרטיכם כאן באתר או חייגו ישירות אל אחד מן המספרים:

עוד קצת והמשלוח שלך בדרך