משלוחי אקספרס

משלוחי אקספרס

בזמנים בהם אנו חיים, הכול קורה בקצב הרבה יותר מהיר, הרבה יותר מיידי. ביכולתנו לנהל היום חלקים נרחבים משגרת יומנו דרך מסך הסמארטפון ובאמצעות שימוש באצבע אחת בלבד. מגמת המיידיות שהולכת והופכת להיות נחלתה של כולנו, מאפשרת לנו להספיק הרבה יותר דברים שעלינו לעשות- במהירות רבה. מהפכת הדיגיטל של ה- "כאן ועכשיו", הובילה לתובנה מתבקשת מבחינתם של ספקי שירותים שאינם טכנולוגיים- כי עליהם להתאים את עצמם למציאות החדשה, נוכח הדרישה ההולכת וגוברת למתן מענה מיידי על ידם. אחת הדוגמאות הבולטות לתחום שירותי אשר הושפע במיוחד מן מהמהפכה שאנחנו מדברים עליה, הוא תחום ביצוע השליחויות שאליו אנו שייכים.

לנו בחברת ק. אקספרס, איכפת מאוד מהזמן שלכם. לכן, הקמנו במיוחד עבורכם מערך לוגיסטי נרחב בתחום השליחויות והשקנו את שירות משלוחי האקספרס – משלוח מהיום להיום:

למי השירות שלנו מתאים?

  • אנשים פרטיים המבקשים לדוגמא לקבל או לשלוח בדחיפות חבילות אישיות, תרופות, כספים ועוד…
  • בעלי עסקים שצריכים לשלוח או לקבל מיידית מסמכים חשובים, סחורות או ציודים דחופים עבור העסק שלהם ועבור קהל לקוחותיהם.

איך זה מתבצע בפועל?

מרגע פנייתכם אלינו, אנחנו דואגים לתאם לכם באופן מהיר ביצוע שליחות עבור הצורך הנקודתי שלכם. בין אם מדובר בשליחה או בקבלה של חבילות, כספים, מסמכים בעלי רגישות גבוהה ועוד, אנו מתחייבים במסגרת שירות " משלוחי האקספרס ",  כי השליחות תצא אל הפועל עד חצי שעה מרגע קבלת ההזמנה על ידינו.  

עוד חשוב לציין, כי איסוף שליחויות ו\או מסירת חבילות- מתבצעים מכל מקום ולכל נקודה ברחבי הארץ!

למידע ולהזמנת שירות משלוחי אקספרס שיכול לחסוך לכם המון זמן יקר, השאירו פרטיכם/חייגו ישירות:

עוד קצת והמשלוח שלך בדרך